2014
Výsledková listina | |||||
79.Ročníku Čendova běhu v Petrově | |||||
Konaného dne 20.4.2014. | |||||
Muži do 39 let | 12 km. | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok nar. | klub | čas | |
1 | Wallenfels Jiří | 1972 | Sokol Vinohrady | 45:37:00 | |
2 | Vodička Josef | 1981 | Zentiva TJ | 48:15:00 | |
3 | Beshir Robin | 2001 | Adidas Team | 48:28:00 | |
4 | Lippl Jan | 1983 | 51:36:00 | ||
5 | Batrtch Tomáš | 1988 | Rideco.cz | 52:18:00 | |
6 | Fiala Lukáš | 1983 | 53:42:00 | ||
7 | Mlátek Jan | 1980 | SK Jeseniova | 55:11:00 | |
8 | Pelant Jiří | 1987 | Vyprahlá stráň | 56:05:00 | |
9 | Kiršner Michal | 1976 | Lhýšov | 59:32:00 | |
10 | Herštík Radek | 1977 | 1:00:19:00 | ||
11 | Štverák Martin | 1975 | 1:04:12:00 | ||
12 | Čeřovský Pavel | 1978 | 1:04:50:00 | ||
13 | Hrubý Martin | 1987 | 1:05:13:00 | ||
14 | Škoch Petr | 1981 | 1:07:28:00 | ||
15 | Forman Pavel | 1973 | Vinoř | 1:08:12:00 | |
16 | Němeček Filip | 1983 | 1:10:56:00 | ||
17 | Lavička Tomáš | 1990 | Pikovice | 1:13:56:00 | |
18 | Mareček Petr | 1992 | Pikovice | 1:16:33:00 | |
nedokončil | Bříza František | 1980 | Licomělice | 28:17:00 | 1 kolo |
nedokončil | Jakubský Daniel | 1994 | 29:24:00 | 1 kolo | |
nedokončil | Bláha Ondřej | 1976 | Silver | 32:34:00 | 1 kolo |
nedokončil | Rameš Richard | 1974 | 33:44:00 | 1 kolo | |
nedokončil | Jedlička Martin | 1976 | ÚSVIT | 35:29:00 | 1 kolo |
nedokončil | Sýkora Jan | 1980 | neměřeno | 1 kolo | |
nedokončil | Havel Daniel | 1975 | neměřeno | 1 kolo | |
Muži 40–49 let | 6 km | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok.nar. | klub | čas | |
1 | Rychetský Tomáš | 1966 | HH Smíchov | 25:36:00 | |
2 | Druba Stanislav | 1972 | Zlatý potok | 26:35:00 | |
3 | Lukeš Tomáš | 1967 | Sokol Senohraby | 17:11:00 | |
4 | Bloudek Petr | 1972 | Štěchovice | 27:17:00 | |
5 | Matějovský Pavel | 1965 | AVC Praha | 28:08:00 | |
6 | Lesage Martin | 1972 | Záhořanská klika | 28:43:00 | |
7 | Gololobov Michal | 1973 | Slovan Hradiško | 29:40:00 | |
8 | Šíma Petr | 1971 | Spartak Modřany | 30:11:00 | |
9 | Stejskal Karel | 1970 | Záhořanská klika | 31:33:00 | |
10 | Vrba Petr | 1974 | Petrov | 31:34:00 | |
11 | Neumann Robert | 1965 | Úsvit | 32:59:00 | |
12 | Hubálek Libor | 1970 | 33:03:00 | ||
13 | Hrubý Václav | 1966 | 33:29:00 | ||
14 | Horník František | 1974 | Chlomek | 35:46:00 | |
15 | Kindl Bohumil | 1967 | Libeř | 36:03:00 | |
Muži 50–59 let | 6 km. | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok nar. | klub | čas | |
1 | Holub Jaroslav | 1962 | Liga 100 | 26:58:00 | |
2 | Doležal Jaromír | 1957 | Sabzo Praha | 29:08:00 | |
3 | Štěrba Milan | 1956 | 33:01:00 | ||
4 | Vykopal Přemek | 1960 | Záhořanská klika | 34:59:00 | |
5 | Řežábek Petr | 1957 | USK Praha | 38:19:00 | |
6 | Horký Milan | 1961 | LOK | 42:24:00 | |
Muži 60–69 let | 6 km. | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok nar. | klub | čas | |
1 | Lípa Václav | 1952 | Černošice | 26:02:00 | |
2 | Novák Pavel | 1953 | Liga 100 | 27:58:00 | |
3 | Mayer Jan | 1954 | SKD Benešov | 28:23:00 | |
4 | Jelínek Karel | 1951 | PSK Olymp Praha | 29:14:00 | |
5 | Brett Ladislav | 1949 | PSK Olymp Praha | 29:47:00 | |
6 | Čerepušťák Ondřej | 1948 | AVC Praha | 32:30:00 | |
7 | Švarc Vladimír | 1954 | Dol.Břežany Lhota | 32:39:00 | |
8 | Kučera Vilém | 1951 | Slovan Hradiško | 43:52:00 | |
9 | Holinger Milan | 1947 | Radotín | 58:17:00 | |
Muži 70 let a více | 6 km. | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok nar. | klub | čas | |
1 | Čech Jaroslav | 1941 | Liga 100 | 30:31:00 | |
2 | Kanský Vladimír | 1940 | Spartak Praha 4 | 31:46:00 | |
3 | Kolář Václav | 1940 | AVC Praha | 32:30:00 | |
4 | Hlušička Josef | 1938 | Liga 100 | 36:10:00 | |
5 | Kohout Pavel | 1940 | SK Modřany | 36:37:00 | |
6 | Dlabač Ladislav | 1943 | AVC Praha | 39:46:00 | |
7 | Pössnicker Otakar | 1934 | LOK | 50:12:00 | |
Ženy do 35 let. | 6 km. | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok nar. | klub | čas | |
1 | Beshirová Carmen | 1998 | Adidas Team | 24:29:00 | |
2 | Frantová Andrea | 1985 | Loko. Beroun | 26:37:00 | |
3 | Roubíčková Hana | 1979 | Netfox | 30:46:00 | |
4 | Menclová Pavlína | 1979 | Hřebena | 35:30:00 | |
5 | Vychodilová Petra | 1983 | Ropert | 35:59:00 | |
6 | Vítková Tereza | 1988 | 36:48:00 | ||
7 | Štěrbová Kateřina | 1988 | Dobříš | 36:58:00 | |
8 | Svobodová Veronika | 1984 | Heat Jílové | 38:46:00 | |
9 | Marečková Kateřina | 1989 | Pikovice | 39:23:00 | |
10 | Breussová Veronika | 1986 | 39:24:00 | ||
11 | Švecová Lucie | 1979 | Dobříš | 39:54:00 | |
12 | Alferyová Patricie | 1991 | Brandýs n Labem | 41:34:00 | |
13 | Ajm Andrea | 1982 | LOK | 42:24:00 | |
14 | Rameš Denisa | 1983 | Hřebena | 43:50:00 | |
15 | Neumanová Lucka | 1990 | ÚSVIT | 45:57:00 | |
Ženy 35 – 49 let. | 6 km. | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok nar. | klub | čas | |
1 | Procházková Lenka | 1970 | Silver Foxes | 27:05:00 | |
2 | Chvátalová Markéta | 1975 | Heat club výšlap | 29:36:00 | |
3 | Kučerová Pavla | 1976 | SK Zdice | 30:16:00 | |
4 | Svobodová Kateřina | 1970 | Jiskra Nový Bor | 30:52:00 | |
5 | Blouidková Jana | 1976 | Štěchovice | 31:52:00 | |
6 | Holubová Zuzana | 1975 | Heat club výšlap | 32:20:00 | |
7 | Schreiberová Karolína | 1974 | Silver Foxes | 32:21:00 | |
8 | Jeníková Karolína | 1968 | Baječné ženy v běhu | 33:31:00 | |
9 | Gololobovová Blanka | 1973 | AVC Praha | 35:21:00 | |
10 | Wallenfels Lenka | 1966 | Sokol Král.Vinohrady | 35:31:00 | |
11 | Nováková Lucia | 1978 | Heat club výšlap | 36:15:00 | |
12 | Pavlíčková Patrície | 1970 | 38:00:00 | ||
13 | Bartoňová Gabriela | 1976 | Heat club výšlap | 39:49:00 | |
14 | Erbenová Kateřina | 1977 | Heat club výšlap | 39:55:00 | |
15 | Holingerová Radka | 1978 | Chlomek | 41:46:00 | |
Ženy nad 50 let. | 6 km. | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok nar. | klub | čas | |
1 | Vlachynská Libuše | 1962 | AC Slovácká Slavie | 27:28:00 | |
2 | Vavrušová Helena | 1961 | Liga 100 | 28:15:00 | |
3 | Ročňáková Miloslava | 1945 | Zvole | 36:29:00 | |
4 | Jaroušková Marie | 1960 | Libeř | 41:48:00 | |
5 | Zeidlerová Jarmila | 1951 | SKD Benešov | 44:11:00 | |
6 | Požgayová Jana | 1955 | Bonbon Praha | 46:18:00 | |
7 | Kloudová Romana | 1963 | 1:02:32:00 | ||
Dorostenci | 6 km. | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok.nar. | klub | čas | |
1 | Alferm Dominik | 1998 | Brandýs n Labem | 32:31:00 | |
2 | Růžička Jiří | 1996 | Petrov | 32:57:00 | |
3 | Řežábek Martin | 1996 | SPŠ Dopravní | 36:24:00 | |
4 | Kiršner Filip | 2000 | Lhýšov | 40:24:00 | |
Dorostenky | 6 km. | ||||
pořadí | příjmení jméno | rok.nar. | klub | čas | |
1 | Jeníková Petra | 1996 | Spartak Praha 4 | 33:24:00 | |
2 | Krešnerová Martina | 1996 | Pikovice | 49:23:00 | |
Chlapci 11–14 let | |||||
pořadí | příjmení jméno | rok.nar. | klub | ||
1 | Lukeš Matěj | 2002 | Krámský | ||
2 | Pecháň Radim | 2001 | Petrov Chlomek | ||
3 | Kříž Jonáš | 2000 | Atipic | ||
4 | Pokorný Jan | 2001 | Petrov | ||
5 | Druba Stanislav | 2003 | Zlatý potok | ||
Dívky 11–14 let | |||||
pořadí | příjmení jméno | rok.nar. | klub | čas | |
1 | Bartošová Veronika | 2002 | ASK Vozovská | ||
2 | Buriánová Bára | 2002 | Jiskra | ||
3 | Bloudková Lucie | 2003 | Štěchovice | ||
4 | Drubová Kateřina | 2001 | Zlatý potok | ||
5 | Štěrbová Arnoštka | 2003 | |||
Chlapci 7–10 let | |||||
pořadí | příjmení jméno | rok.nar. | klub | čas | |
1 | Vačkář Petr | 2004 | Štěchovice | ||
2 | Bílý Matyáš | 2005 | Petrov | ||
3 | Lukeš Adam | 2004 | Krámský | ||
4 | Piskáček Radim | 2004 | Petrov | ||
5 | Beneš Vojtěch | 2004 | Petrov | ||
Dívky 7–10 let | |||||
pořadí | příjmení jméno | rok.nar. | klub | čas | |
1 | Teršl Anna | 2004 | Kamenice | ||
2 | Procházková Barbora | 2004 | Silver | ||
3 | Majerová Adéla | 2004 | Petrov | ||
4 | Křížová Viktorka | 2004 | Atipic | ||
5 | Líová Tereza | 2007 | Černošice | ||
Chlapci do 6ti let | |||||
pořadí | příjmení jméno | rok.nar. | klub | čas | |
1 | Křesťan Kryštov | 2008 | Praha 4 | ||
2 | Burian Jan | 2008 | Jiskra | ||
3 | Lesage Radek | 2008 | Záhořanská klika | ||
4 | Křesťan Tomáš | 2008 | Praha 4 | ||
5 | Bláha Janek | 2008 | Silver Foxes | ||
Dívky do 6 ti let | |||||
pořadí | příjmení jméno | rok.nar. | klub | čas | |
1 | Motlová Julie | 2010 | LOK | ||
2 | Vinecká Johanka | 2008 | Petrov | ||
3 | Štveráková Anička | 2008 | |||
4 | Menclová Michaela | 2008 | Hřebena | ||
5 | Přechová Eliška | 2010 | LOK |